Access consciousness

terapie

ACCESS BARS

"Vše ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou"

Jaké by to bylo žít si život jaký chcete? Kdo nejste sami sebou, protože se bojíte hodnocení a soudů ostatních lidí a co si o tom pomyslí? Nebo žijete podle jejich očekávání a potřeb? Máte pocit, že se neustále přizpůsobuje a necítíte se už dobře? Bojíte se být sami sebou? Jaké by to bylo se na tohle všechno už konečně vykašlat a být tím, kým opravdu jste?

"Vaše volba je to, co tvoří Vaší budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dne. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost

GARY DAGLES

Jaké úhly pohledu a závěry této reality bereme na svá těla? Čeho je si naše tělo vědomo? Čí život žijeme? Ten náš, nebo ten, který se od nás očekává? Kudy máme jít a jak se kdy rozhodnout? Co když máme všechny odpovědi v sobě?

Jaké by to bylo vědět, že už vlastně víme? Jak můžeme život prožívat s lehkostí a radostí? Co když se vůbec nemusíme snažit žít "správně"? Co všechno je tu možné každý den vytvořit? Co všechno se můžeme o sobě dozvědět a přitom to nemusíme vymyslet hlavou? Je ten pravý čas?

Pokud vás láká vyzkoušet tuhle relaxační, jednoduchou a přesto velice účinnou metodu, stačí se objednat a dopřát si chvíli pohody a uvidíte sami.

Relaxační metoda Access Bars postupně rozpouští přesvědčení této reality a všechny nepotřebné vzorce odchází z těla. To vše se děje pouhým dotekem na hlavě, kde máme 32 bodů jako centra různých oblastí našeho života. Sezení může probíhat v tichosti nebo lze pokládat otevřené otázky, které umožní vidět v dané situaci více možností.

Sezení probíhá v leže, jste zakrytí dekou, a odpočíváte. Poté se cítíte odpočinutě a máte "čistou" hlavu.

Doporučuji minimálně 3 sezení s odstupem 1 až 2 týdnů mezi jednotlivými terapiemi, aby jste mohli začít vnímat změny na sobě a svém životě. Můžete chodit pravidelně 1x měsíčně jako součást životního stylu péče o sebe a Vaše tělo.

"Každý si vybírá, to co si vybírá, protože si to vybírá."

Cena sezení 1500,-/60 -90 min

Balíček 3 sezení /4000,-

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Omlazující, laskavý, uvolňující a pečující proces

Jemnými doteky se opečovává hrudník, krk, obličej i hlava. Po procesu odcházíte zregenerovaní.

  • Odstraňuje známky stárnutí v obličeji, rozjasňuje pleť
  • Podporuje celkové uzdravení, pohodu a uvolnění v těle
  • Má velký účinek na regeneraci kůže, působí na ekzémy, vysoušení kůže a další kožní problémy
  • Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám získat zpět jejich přirozenou funkčnost, mládí a krásu
  • Energie Access Faceliftu přispívají dynamicky tomu, abyste si uvědomili své schopnosti a kapacity, méně soudili, hodnotili a více se propojili se svým tělem a užívali si ho
  • Díky uvolnění soudících myšlenek a kritických postojů vůči sobě zvyšuje sebevědomí a sebehodnotu
  • Při více opakování je účinek trvalý

60-90 min 2000,- Balíček 3 sezení 5000,-