Lucie Brablcová

Lucie Brablcová

Kadeřnice

Jmenuji se Lucie a pocházím z Brna, kde jsem roku 1995 narodila. Jsem vyučena v oboru kadeřník s maturitou. Vlasům se věnuji již od školy a tato práce mě velice baví a naplňuje. Zároveň se stala i mým největším koníčkem. Miluju pocit dobře odvedené práce a záleží mi na tom, aby ode mě  zákaznici odcházeli s  úsměvem na tváři.

Dlouho jsem snila o svém profesionálním studiu. Proto jsem hledala a zajímala jsem se o nějakou výjimečnou značku pro naše nové studio. Až přišlo moje osudové setkání s kadeřníkem Janem Špilarem.

Představil mi profesionální italskou značku INSIGHT, která je založena na přírodní inspiraci. Zde jsem také absolvovala školení barvy a střihy. Tato kosmetika mě přímo uchvátila a práce s ní mě velice nadchla a je mým zdrojem inspirace.

Spolupracuji s italskou značkou Italy Hair Fashion. Pravidelně navštěvuji jejich školení. Pro náročnější klientelu jsem začlenila do své škály přípravků americkou značku Matrix. 

Aktivně navštěvuji i jiná kadeřnická školení po celé ČR, která mě vždycky pozitivně naladí. Sledovat mě můžete na instagramu studio_magnolie, nebo na fb stránkách Studio Magnolie kadeřnictví a kosmetika.

Jsem připravena na všechny typy vlasů, protože každý má svou vlastní jedinečnost  a každá žena má své vlastní kouzlo. Ráda objevuji nové postupy a těším se na každou z Vás.

Lucie Brablcová