Šárka Kopečková

Šárka Kopečková

Kosmetička

Je mi 41 let a pracuji jako kosmetička a masérka. Během svojí 12-ti leté praxe jsem absolvovala několik odborných seminářů a školení . Nejvíce mi přirostla k srdci česká kosmetika RYOR, se kterou pracuji od začátku až doposud.

Když mi bylo 20 let udělala jsem si masérský kurz a následně i kosmetický. Postupně jsem se vzdělávala na vizážistických kurzech (například u Pavla Bauera a mistryně republiky v Makeupu Ilony Pavlatové). Rozšířila jsem své služby i o prodlužování řas. Účastnila jsem se různých soutěží v líčení a umisťovala se na předních místech.

Několik let jsem pracovala jako vizážistka pro italskou dekorativní firmu KARAJA. Nejvíce jsem si oblíbila německou dekorativní značku TANA, se kterou pracuji již několik let a mám ji velice ráda. 

Vždy bylo mým snem otevřít své vlastní studio, ale cesta k němu byla dlouhá. Nakonec se moje píle a dlouhodobá práce vyplatila. 

V roce 2008 jsem si pronajala obecní prostory v Ostopovicích a otevřela si Relaxační studio Šárka. Postupem času jsem zvyšovala své cíle. Chtěla jsem rozšířit svoje služby a založit velké studio se vším všudy. Na podzim roku 2018 se moje přání začalo plnit. Objevila jsem úžasné prostory, kde můžu realizovat vše, co mě baví a naplňuje s mým úžasným týmem kolegyň. 

Po rozsáhlé rekonstrukci zahajuji provoz vysněného studia Magnolie, kde jste srdečně vítání. 

Šárka Kopečková