Kadeřnictví

Luxus pro vaše vlasy

Čištění vlasů pomocí MALIBU C

Služba je vhodná pro všechny, jejichž vlasy trpí ztrátou lesku a nežádoucím odstínem barvy. Vlasy dokonale vyčistí a dopřeje jim antioxidační vitamínovou bombu. Vyčištěním vlasů se ukáže pravá textura vašich vlasů. (napři. kdo má vlasy lehce vlnité, tomu se mohou zvlnit do svých přirozených vln ještě více)

Díky použití patentované řady produktů Malibu C, se vlasy i pokožka hlavy vyčistí od nánosů minerálu z vody, zbytků barev a stylingů, které se na vlasech usazují každému z nás. 

TYTO NÁNOSY VLASY ZATĚŽUJÍ A PROTO DO VAŠICH VLASŮ NEPRONIKAJÍ NAPŘÍKLAD MASKY, KTERÉ VLASŮM DOPŘÁVÁTE !!!

Čištění vlasů je službou, kterou doporučuji absolvovat minimálně 1-2x do roka, nejlépe před barvením.

Procedura obsahuje: 

mytí speciálním šamponem Malibu UN-DO-Goo, zábal s krystalickým vitamínem C, vyživující a vyhlazující maska značky ZENZ ORGANIC,  kondicionér Malibu C, který hydratuje a zpevňuje vlasy zevnitř, nakonec bezoplachový kondicionér Malibu C plný proteinů, které pronikají hluboko do vlasového vlákna a zároveň chrání vlasy před teplem. Součástí procedury je i konečné vyfoukání.

Délka procedury: 2-2.5h

Permanentní narovnání vlasů

Narovnání pomocí speciální technologie od značky Italy Hair fashion je vhodná pro všechny, kteří mají krepaté, nepoddajné vlasy a chtějí vlasy rovné a lesklé. 

Procedura obsahuje:

nanesení vyrovnávacího krému Relaxare, který eliminuje efekt krepatění vlasů, dále emulzi v podobě masky obohacenou na bambucké máslo, sladký mandlový olej, ta obnovuje a posiluje vlasy, udržuje je hydratované a jemné po dlouhou dobu. Nakonec se vlasy neutralizují a opět vyživí maskou. Součástí služby je vyfoukání a vyžehlení.

Délka procedury: 2,5 - 4h

Pečující rituál

Tento rituál je takové wellness pro vaše vlasy. Doporučuji všem, kteří mají poškozené, dehydratované vlasy se sklonem k lámání. Jedná se o blahodárnou vlasovou kůru, kterou po aplikaci zapracuji krouživou masáží hlavy. 

Kůra obsahuje kvalitní přírodní látky intenzivně revitalizují vlasový kořínek, ze kterého pak vyrůstá pevný a zdravý vlas. Do mdlých a zničených vláken začíná okamžitě proudit nová vláha. Vlasy se uzavřou, nejsou šupinaté a i nejnamáhanější konečky jsou zachráněny. Výsledkem jsou celistvé a sametově hebké vlasy plné síly.

Procedura obsahuje: 

aplikaci produktů z profesionální řady na poškozené vlasy značky INSIGHT PROFESSIONAL (šampon, masku smíchanou s  boosterem a kondicionér). Celá řada obsahuje tyto aktivní látky: extrakt z pšeničných klíčků hydratuje a poskytuje potřebný objem, olivové máslo je výživné, zklidňující a obsahuje vysoký podíl vitamínu E, který podporuje růst vlasůarganový olej je často označován jako tekuté zlato, je to všestranný pomocník známý pro své blahodárné účinky na pleť a vlasy, rýžový olej je výrazně antioxidační a regenerační složkou

Délka procedury: 1 h

INSIGHT, aneb s čím barvím Vaše vlasy :)

INSIGHT je nová řada vlasové a tělové kosmetiky, která je inspirovaná přírodou. Produkty jsou bohaté na aktivní a ochranné složky, které jsou nezbytné pro zdraví a čistotu vašich vlasů a těla. Hlavní účinné složky ve všech přípravcích pocházejí z ekologického zemědělství a z certifikovaných plodin. Směs olejů a másla přírodně působí v synergii s těmito extrakty a zvyšuje působení výživy vlasů a těla. Produkty jsou vyráběny bez parabenů, silikonů, SLS/SLES, minerálních olejů, alergenů a bez barviv. Jsou obohaceny o rostlinné extrakty a oleje

Přírodní produkty INSIGHT - k prodeji v našem salonu