Kadeřnictví

Čištění vlasů pomocí MALIBU C s hloubkovou kůrou ABC

Služba je vhodná pro všechny, jejichž vlasy trpí ztrátou lesku a nežádoucím odstínem barvy. Vlasy dokonale vyčistí a dopřeje jim antioxidační vitamínovou bombu. Vyčištěním vlasů se ukáže pravá textura vašich vlasů. (napři. kdo má vlasy lehce vlnité, tomu se mohou zvlnit do svých přirozených vln ještě více)

Díky použití patentované řady produktů Malibu C, se vlasy i pokožka hlavy vyčistí od nánosů minerálu z vody, zbytků barev a stylingů, které se na vlasech usazují každému z nás. 

TYTO NÁNOSY VLASY ZATĚŽUJÍ A PROTO DO VAŠICH VLASŮ NEPRONIKAJÍ NAPŘÍKLAD MASKY, KTERÉ VLASŮM DOPŘÁVÁTE !!!

Čištění vlasů je službou, kterou doporučuji absolvovat minimálně 1-2x do roka, nejlépe před barvením.

Vylepšila jsem pro Vás tuto službu a zkombinovala Malibu C s hloubkovou kůrou abc, je to neskutečný kombo pro vaše vlasy.  tak se objednej a uvidíš sama 

Délka procedury: 2-2.5h

Hloubková kůra ABC

VÝSLEDEK PO POUŽITÍ SYSTÉMU ABC 

Ochrana barvy proti blednutí

Posiluje oslabené vazby

Intenzivní péče

Krotí krepatění, dodává lesk, obnovuje pevnost

O 56 % nižší lámavost vlasů ve srovnání s běžnou vlasovou péčí

Až 11× hladší vlasy

O 91 % redukce tření při česání

Termoochrana až do 230 °C

O 82 % méně roztřepených konečků


Barvení

V našem studiu pracujeme s barvami značky #mydentity a značkou Matrix. Mydentity je kvalitnější varianta služby barvení v našem salonu. Jedná se o barvy z rukou vlasového mistra Guye Tanga (USA). Obsahují vysoce kvalitní složky a poskytují nekonečné množství mezi sebou míchatelných barevných odstínů, 2x tak silnou pigmentaci, dlouhou trvanlivost a neprůstřelné krytí šedin. Jedná se o jednu z aktuálně nejkvalitnějších značek barvy na trhu, která udává trendy napříč světem.  

Matrix 

Jedná se o známější značku a také levnější variantu barvení v našem salonu. Značku Matrix jsem si zamilovala, krásně se mi s ní pracuje a škála bohatých odstínů určitě zaručí i vaši spokojenost. Určitě spolu najdeme vhodný odstín. Matrix mě zatím nikdy nezklamal a věřím, že to tak bude i dál

Krásně kryje šediny, omezuje lámání vlasů a navíc poskytuje výživu a hlubokou ochranu vašich vlasů, což je pro mě to nejdůležitější !


Konzultace a poradenství

V salonu Vám pomůžu vybrat profesionální vlasovou kosmetiku, se kterou o vlasy budete pečovat doma.    

V době, než přijdete na další návštěvu si tak můžete udržet krásné vlasy a to je to, co všechny chceme !